Plisy

Nieszablonowym rodzajem osłon okiennych oferowanych przez naszą firmę są plisy.

Osłony plisowane cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzięki swojej uniwersalności, znajdują zastosowanie zarówno w domach/mieszkaniach jak i w hotelach czy biurowcach. Pasują współmiernie do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Przewaga plis nad standardowymi żaluzjami oraz roletami polega na braku ograniczeń strukturalnych. Osłony tego typu idealnie wkomponują się w najwymyślniejszy kształt okien. Co więcej, mogą z powodzeniem zawisnąć w innym miejscu domu, zasłaniając pewien fragment pomieszczenia lub dzieląc je na dwie części. Dzięki niebanalnej prezencji osłony plisowane sprawdzają się również jako ozdoba salonu bądź sypialni.

Różne sposoby zsuwania plis dają niemal nieograniczone możliwości manipulowania światłem, wpadającym do wnętrza domu. Osłony okienne stanowią skuteczną barierę przed promieniami słonecznymi oraz nagrzewaniem się pomieszczenia. Zapewniają prywatność domownikom oraz wprowadzają nastrój kameralności i intymności.

Mimo futurystycznego wyglądu, osłony plisowane posiadają prosty mechanizm regulacji. Dzięki temu mogą być z powodzeniem użytkowane przez dzieci bądź osoby starsze.

W PROJEKT-WEM w Warszawie dbamy o najwyższą jakość wykonania osłon okiennych. Dajemy Państwu gwarancję, że nasze plisy są wyrobem mocnym i trwałym. Odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Łatwym w konserwacji.

Proponujemy Państwu osłony w dwóch rozmiarach: 25mm oraz 50mm. Posiadamy szeroki wybór wzorów oraz liczne warianty kolorystyczne.

Zapewniamy fachowe doradztwo oraz krótki termin realizacji zamówienia. W wyznaczonym przez Państwa dniu dostarczymy produkt pod wskazany adres. Dokonamy również profesjonalnego montażu.

Plisy 25 mm

Plisy 50 mm

Plisy 50mm