Rolety wolnowiszące

Rolety wolno wiszące są skutecznym i praktycznym sposobem zapobiegającym nadmiernej ingerencji promieni słonecznych w naszym mieszkaniu . Są one ważnym elementem , który ma wpływ na wygląd pomieszczenia , zwiększając zarówno estetyczne i funkcjonalne walory pokoju.

Dzięki zastosowaniu rolety możemy mieć wpływ na wygląd i charakter wnętrza a odpowiedni dobór materiału wpływa w znacznym stopniu na klimat pomieszczenia. Nowoczesne tkaniny mogą zaciemnić lub rozjaśnić każde wnętrze , co więcej , rolety wolno wiszące gwarantują poczucie prywatności wewnątrz naszego domu lub mieszkania .

W nowoczesnej architekturze zwraca się uwagę na wykorzystanie nadproża do montażu rolet wolno wiszących . Tego typu rolety sprawdzają się przy dużych powierzchniach do zasłonięcia tam gdzie niemożliwe jest zamontowanie rolet naskrzydłowych lub gdzie chcemy zatuszować nierówności albo nie estetyczny wygląd ściany

Systemy stosowane przez PROJEKT WEM to NH i LOUVOLITE . Zapewniają one płynną regulację rolety przy podnoszeniu i opuszczaniu oraz dzięki systemowi samohamującemu zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości .

Istnieje możliwość zabudowania rolety kasetą przeciw kurzową co w znacznym stopniu wydłuża okres żywotności tkaniny i mechanizmów sterujących.

System NH

Rozwiązanie pozwalające na swobodne sterowanie wysokością rolety przy wykorzystaniu mechanizmu łańcuszkowego lub elektrycznego.

 

System LOUVOLITE

Produkt wyróżniający się wyjątkową estetyką i wytrzymałością. Wieszaki w tym systemie dostępne są w średnicy 32, 40 i 45mm. Niewątpliwym atutem systemu jest bogaty wybór tkanin, w tym materiałów o właściwościach antyrefleksyjnych, transparentnych, rozpraszających światło, zaciemniających.