Rolety dachowe

Specjalna oferta! Sprawdź!

Rolety dachowe mogą zmienić Twój dom.

Wystarczy, że zadzwonisz mówiąc, że tę promocję znalazłeś na naszej stronie internetowej – przygotujemy dla Ciebie specjalną cenę na niniejszy produkt. Nie czekaj, skorzystaj już dziś i ciesz się zupełnie nowym wizerunkiem swojego mieszkania! Rolety dachowe czekają już na Ciebie.

Rolety DEKOLUX

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu klientów, stworzyliśmy bogatą ofertę rolet dachowych Dekolux.

 

Okna dachowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również nadają wnętrzu nowoczesnej nuty. Właściciele okien tego typu borykają się jednak z dość prozaicznym problemem, jakim jest ich zasłanianie. Czym bowiem osłonić okno umieszczone ukośnie?

Odpowiedź jest prosta – naszymi roletami dachowymi. Osłony tego rodzaju powinny być nieodłącznym elementem okien, umieszczonych na dachu domu. To niezwykle prosty, a jednocześnie wygodny w użyciu mechanizm, chroniący pomieszczenie przed natrętnymi promieniami słońca.

Dekolux:

Rolety dachowe marki Dekolux oferowane przez PROJEKT-WEM z  siedzibą w Warszawie, są produktem najwyższej jakości. Wykonane z trwałych, nie mnących się materiałów, których idealna grubość gwarantuje całkowitą osłonę wnętrza przed słońcem.

Nasze przedsiębiorstwo sprawuje kontrolę nad procesem produkcji rolet. Dzięki temu mamy stu procentową pewność, że wyrób, który sprzedajemy jest wysokiej klasy.

Rolety dachowe – cena najniższa na rynku.

roleta dekolux (2)