Rolety dzień/noc

Osłony okienne rolet dzień i noc.

Jedną z ciekawych propozycji osłon okiennych są rolety dzień – noc.

Ten sposób zasłaniania okien różni się nieco od tradycyjnych modeli. Innowacyjny sposób wykonania sprawia, że tego rodzaju rolety idealnie współgrają z futurystycznie urządzonymi pomieszczeniami. Pasują do wnętrz wyszukanych, których właściciele dbają o każdy element wystroju. W klasycznych mieszkaniach z kolei stanowią akcent nowoczesności, przełamujący nudę.

System działania rolet dzień – noc wygląda bardzo efektownie. Naprzemienna wędrówka pasów przepuszczających promienie słońca z nieprzepuszczającymi, pozwala na ciekawą zabawę refleksami słonecznymi. Mechanizm pracy tego typu osłon okiennych daje zdecydowanie więcej możliwości manipulowania światłem niż tradycyjne modele.

Mimo niebanalnego efektu jaki dają rolety dzień – noc, mechanizm ich regulowania jest niezwykle prosty. Nie różni się bowiem niczym od obsługi tradycyjnych osłon okiennych. W związku z tym starsze pokolenie nabywców nie musi rezygnować z zakupu naszego produktu, w obawie przed zbyt skomplikowanym systemem sterowania.

Jako firma z 25 – letnim doświadczeniem w produkcji osłon okiennych, dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości wykonania produktu. Nasi pracownicy dbają o każdy etap produkcji rolet. Dzięki temu gotowy wyrób jest wykonany precyzyjnie. Jest mocny i trwały, a równocześnie świetnie się prezentuje.

Fachowcy z PROJEKT-WEM zadbają o każdy element Państwa zamówienia. Ułatwią wybór najodpowiedniejszego modelu rolet. W krótkim terminie dostarczą osłony pod wskazany adres oraz dokonają sprawnego i profesjonalnego montażu.