Rolety w kasetach i prowadnicach

ROLETA UNI

Rolety w kasetach Uni.

Roleta w prowadnicach Uni.

Zawsze latem , kiedy robi się gorąco a słońce mocno świeci , przypominamy sobie o roletach w kasatech które będą nas chronić przed gorącą aurą i nadmierną ingerencją promieni słonecznych .
Większość klientów przy doborze rolet kieruje się funkcjonalnością systemu podnoszenia i opuszczania tkaniny i rzecz najważniejsza samym doborem tkaniny .
Jedną z najważniejszych zalet rolet kasetowych UNI jest ich uniwersalność i funkcja zabezpieczania materiału . Tkanina po zwinięciu jest doskonale chroniona przez kasetę aluminiową przed wszystkimi rodzaju zabrudzeń .Prowadnice w tym systemie sprawiają że nie powstają prześwity po bokach tkaniny i doskonale się ona licuje z szybą.
Rolety w kasetach są montowane do listwy przyszybowej okna , a prowadnice są klejone . Dzięki takiemu sposobowi montażu system UNI daje wrażenie jak by był zespolony z ramą okna. Sam montaż nie narusza integralności profili okiennych przez co nie są naruszone warunki gwarancji jaka otrzymują Państwo od producenta okien.
Kaseta i prowadnice występują w różnych kolorach i okleinach drewnopodobnych , co umożliwia prawie idealne dopasowanie je do wszystkich systemów okiennych . Poza ogromną wygodą i funkcjonalnością tego systemu musimy wiedzieć że cały mechanizm rolety jest schowany w kasecie a materiał doskonale przesuwa się w prowadnicach , nawet przy uchylonym oknie, co sprawia że system UNI wygląda bardzo efektownie a wręcz jest doskonałą dekoracją wnętrza.

Rolety w kasetach UNI

Roleta UNI wyposażona jest w samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwalający na utrzymanie materiału rolety w dowolnie wybranej pozycji. System rolet UNI charakteryzuje się bardzo estetycznymi, delikatnie profilowanymi listwami bocznymi, zapewniającymi oprócz względów estetycznych prawidłowe prowadzenie materiału oraz utrzymanie rolety przy szybie.

Rolety w kasetach LUISA

Rolety  w kasetach LUISA doskonale sprawdzą się jako osłona okienna do wnętrz z klasą. Montowane na specjalne wieszaki przykręcane do ramy okiennej lub ściany/sufitu sprawia, że można ją zamontować praktycznie w każdym miejscu. Łatwy montaż kasety podwyższa jej wartość funkcjonalną – wystarczy włożyć system w klipsy by zatrzask unieruchomił roletę i pozwolił na bezawaryjną pracę.

ROLETA LUISA

roleta luisa w kasetach szara