Rolety zewnętrzne

Historia dzisiejszych rolet zewnętrznych sięga 1970 roku.
Do tego czasu były stosowane drzwi harmonijkowe lub okiennice . Jednak w 1970 roku roleta zewnętrzna była postrzegana jako zamiennik , ponieważ izolacja cieplna nie stanowiła problemu w tym czasie i roleta składała się z pojedyńczych listew stalowych , które musiały być bardzo cienkie i wąskie aby zajmowały bardzo mało miejsca po nawinięciu.
W wyniku kryzysu energetycznego w 1970 roku izolacja stała się bardzo ważna, gdyż ludzie stali się świadomi kosztów energii i wzrosło zapotrzebowanie na lepszą izolację oszczędzająca energię cieplną .

Jednym ze sposobów aby zatrzymać ciepło w budynku było zastosowanie rolety zewnętrznej montowanej nad oknem , składającej się z paneli które zapewniają izolację termiczną . W wyniku ewolucji technologicznej materiały stosowane do produkcji rolet zewnętrznych stały się również roletami antywłamaniowymi , a poprzez rozwój myśli technologicznej synonimem niezawodności .

Rolety zewnętrzne – zabezpieczenie.

Dziś rolety zewnętrzne są najbardziej praktycznym sposobem zabezpieczania i izolowania budynków mieszkalnych. Coraz więcej właścicieli domów odkrywa korzyści jaki roleta zewnętrzna ma im do zaoferowania .Chroni ona prze włamywaczami i intruzami , obniża koszty energii , zmniejsza poziom hałasu i zapewnia większą prywatność.
Roleta zewnętrzna może być montowana na oknie lub elewacji budynku w każdym momencie , ponieważ duży wybór kolorów skrzynek i profili spełni wszystkie oczekiwania naszych klientów .
Do zaoferowania mamy również markowe napędy , przewodowe , radiowe , przeciążeniowe które zapewnią komfort użytkowania we wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych . Występują także wersje rolet z moskitierą chroniącą nas latem przed owadami.

Okno prostokątne - Roleta biala zewnętrzna.

Specjalna oferta!

Rolety zewnętrzne to prawdziwa klasa!

Ten rodzaj osłon okiennych, mimo wizualnego podobieństwa do tradycyjnych rolet, jest zupełnie innym modelem. Różnice wynikają nie tylko ze sposobu montażu. Rolety zewnętrzne cechują się większą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Niekwestionowanymi zaletami rolet zewnętrznych są:

  • ochrona przed zjawiskami atmosferycznymi (promieniami słońca, deszczem, gradem, śniegiem oraz wiatrem),
  • osłona przed mrozem,
  • izolacja przed hałasem z zewnątrz,
  • zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu domowników.

 

Rolety zewnętrzne prezentują się niezwykle elegancko. Odpowiednio dobrane do elewacji budynku, sprawiają wrażenie integralnej całości. Nie odejmują smaku nawet najbardziej wyszukanym apartamentom.

Nasze przedsiębiorstwo PROJEKT-WEM z siedzibą w Warszawie posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji rolet zewnętrznych. Jako znana, licząca się na rynku ogólnokrajowym firma, dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości wykonania osłon okiennych montowanych na zewnątrz.

Rolety zewnętrzne w domku jendorodzinnym.

Roleta biała na zewnątrz budynku.
Roleta zewnętrzna do wejścia drzwi garażowych