Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są pełne sprzeczności – wczoraj były starodawne dziś są trendy . Niby tradycyjne , a jednak potrafią nas zaskoczyć i stać się żródłem inspiracji i nowoczesności . Przeciętność nie jest im znana ponieważ wznoszą się ponad nią , dając nam poczucie komfortu i przytulności.

Wybierając żaluzje aluminiowe staną się one dla nas przemyślanym i racjonalnym przedmiotem pożądania który przez wiele lat będzie nas cieszył swoją prostotą i funkcjonalnością , pięknem i elegancją .A poprzez zastosowanie najlepszych materiałów stanie się synonimem niezawodności i praktyczności.
Osłony okienne z aluminium charakteryzuje niezwykła prostota i skromność. Pozornie nudne, idealnie dopasowują się do każdego wnętrza. Dopełniają wyglądu zarówno tradycyjnego jak i futurystycznie urządzonego mieszkania.
Nasz produkt doskonale spełnia swoje podstawowe funkcje – profesjonalnie chroni przed promieniami słonecznymi oraz zapewnia domownikom upragnioną prywatność.

Materiał, z którego wykonaliśmy żaluzje, został dobrany nieprzypadkowo. Aluminium to lekkie, a równocześnie mocne i trwałe tworzywo. Jest odporne na działanie wysokich oraz niskich temperatur. Nie ulega niszczeniu w kontakcie z wodą. Wymienione cechy aluminium sprawiają, że nasze żaluzje to produkt solidny, służący przez długie lata.

Żaluzje aluminiowe, podobnie jak pozostałe produkty PROJEKT-WEM, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Nasi fachowcy dbają o każdy element składowy produktu. Dzięki temu mamy pewność, że końcowy wyrób spełni swoją rolę oraz dorówna wysokim oczekiwaniom nabywców. Jako firma z długoletnim doświadczeniem wiemy, że profesjonalne wykonanie jest gwarantem późniejszej funkcjonalności.

Proponujemy Państwu aluminiowe osłony okienne z listkami różnej szerokości – 16mm, 25mm oraz 50mm. Posiadamy żaluzje o trzech mechanizmach mocowania (Standard, Isotra Hit oraz Monomagic). Dla lepszego wkomponowania osłon w wystrój pomieszczenia, oferujemy szeroki wybór wariantów kolorystycznych.

Żaluzje aluminiowe są jednym z produktów oferowanych przez firmę PROJEKT-WEM – warszawskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji systemów osłonowych.

Żaluzje aluminiowe 16 mm

Żaluzje aluminiowe 25 mm

Żaluzje aluminiowe 50 mm