Żaluzje aluminiowe 16 mm

Jest to bardzo znany , z uwagi na swoją skuteczność , system osłon okiennych . Żaluzje są zrobione z aluminiowych listków dają nam wyjątkowo wiele zastosowań , poprzez zaciemnienie pomieszczenia jak i dowolne sterowanie światłem które pozwoli na doświetlanie poszczególnych fragmentów pomieszczenia.

Duża ilość kolorów listków umożliwia dostosowanie kolorystyczne żaluzji do wyposażenia  ,wystroju wnętrza i pozwoli na uzyskanie oczekiwanego efektu dekoracyjnego , użytkowego i osłonowego.

Konstrukcja żaluzji aluminiowych 16 mm opiera się na zastosowaniu górnej rynny w której są zamontowane mechanizmy sterujące , co daje nam możliwość zastosowania różnych mechanizmów takich jak : V13 , mono magic , łańcuszek , silniczek. Dodatkowym plusem jest trur występujące podczas zmian pogodowych wałość i wytrzymałość materiałów stosowanych do produkcji żaluzji.Materiał taki jak aluminium bardzo dobrze znosi różnice temperatur występujące podczas zmiany pogody , jak i nie jest wrażliwe na wilgotność występującą przy szybie okiennej .Ponad to , gładka powierzchnia listka umożliwia szybkie i proste czyszczenie żaluzji z kurzu i innych zabrudzeń .Ze względu na charakter użytego materiału , takiego jak aluminium , można go czyścic na mokro , z użyciem detergentu za pomocą szmatki.Istnieje też możliwość dokupienia końcówki czyszczącej , którą można zamocować do odkurzacza .

MECHANIZMY:

SZEROKOŚĆ LISTKA 16 mm

GRUBOŚĆ LISTKA 0,21mm

Standard (System v13) mocowanie do listwy przyszybowej. Pokrętło i sznurek do podciągania.

Isotra Hit do montażu przyszybowego wraz z osłoną. Pokrętło i sznurek do podciągania lub sterowanie za pomocą łańcuszka.

Monomagic – połączenie sznurka do podciągania z pokrętłem do obracania do mocowania do listwy przyszybowej.

OPCJE

1. Wspornik rynny dolnej – pozwala na zablokowanie rynny dolnej.
2. Prowadzenie boczne, linkowe.
3. Napędy 24 V DC.