Żaluzje aluminiowe 50 mm

Jest to najbardziej znana forma żaluzji aluminiowych 55m. Szerokość listków 50 mm pozwala na wykonanie żaluzji o bardzo dużych gabarytach ,nie zmniejszając przez to jej funkcjonalności i wygody użytkowania .Żaluzja po podciągnięciu zajmuje bardzo mało miejsca przez co nie koliduje z otwieraniem i uchyłem okna.

Uniwersalność:

Cena oraz uniwersalność żaluzji sprawia że doskonale sprawdza się w różnych miejscach – od biura po łazienkę ,od salonu po ogród zimowy.
Nowoczesne i trwałe materiały stosowane do produkcji żaluzji , zapewniają długoletnią niezawodność oraz komfort użytkowania , a jej skuteczność zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta .

Nowoczesny system:

Nowoczesny system mocowań umożliwi montaż praktycznie w każdym miejscu.
Żaluzje aluminiowe 50 mm są dostępne w ponad 20 kolorach , w tym również z kolorową pasmanterią tj. sznurkiem , drabinką i rynnami górnymi w kolorze listków.

Dwa systemy sterowań  daje możliwość doboru wyboru wyglądu żaluzji w zależności od wyposażenia wnętrza lu gustu klienta.

SYSTEM BASIC

Opiera się na zastosowaniu rynny górnej w której zamocowane są mechanizmy sterujące ,  co daje możliwość zastosowania różnych sterowań , które zapewnią wygodę użytkowania i będą dostosowane do wymagań klienta. Możliwość wyboru w tym systemie taśmy lub drabinki nada tego typu żaluzji charakter odzwierciedlający design każdego wnętrza .

SYSTEM RETRO

Opiera się na połączeniu drewna z aluminium.W przeciwieństwie do systemu basic sterowanie żaluzją oparte jest na drewnianej górnej belce do której mocowane są ozdobne mechanizmy sterujące i taśmy na których leża listki.

Połączenie aluminium z drewnem jest dość zaskakujące a efekt wizualny może zadowolić każdego kto lubi znaleźć coś innego.zastanawiającego i pięknego.

Zastosowanie listków aluminiowych umożliwia szybkie i proste czyszczenie żaluzji z kurzu i innych zabrudzeń . Można ją czyścić na mokro z użyciem detergentów za pomocą szmatki , gąbki.Istnieje tez możliwość dokupienia końcówki czyszczącej którą można zamocować do odkurzacza.


Specjalna oferta!

Żaluzje zmienią Twój dom.

Wystarczy, że zadzwonisz mówiąc, że tę promocję znalazłeś na naszej stronie internetowej – przygotujemy dla Ciebie specjalną cenę na niniejszy produkt. Nie czekaj, skorzystaj już dziś i ciesz się zupełnie nowym wizerunkiem swojego mieszkania!