Żaluzje drewniane

Przedstawiamy Państwu ofertę gustownych żaluzji drewnianych.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, stworzyliśmy produkt wszechstronny. Nasze żaluzje drewniane łączą w sobie cechy najbardziej pożądane przez nabywców – są funkcjonalne, wytrzymałe na działanie czynników atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne, proste w montażu i obsłudze oraz łatwe w czyszczeniu. Ponadto charakteryzuje je nieprzeciętny wygląd, nadający wnętrzu interesującej, oryginalnej specyfiki.

Listki żaluzji z bambusa i drewna ściśle przylegają do siebie, chroniąc pomieszczenie przed promieniami słonecznymi oraz niepożądanymi spojrzeniami ciekawskich.

Nasze żaluzje drewniane są dziełem pracy profesjonalistów. PROJEKT-WEM w Warszawie dba o każdy etap produkcji. Wszystkie elementy składowe żaluzji z drewna bądź bambusa wykonane są z należytą starannością. Dzięki temu dajemy Państwu gwarancję zadowolenia z efektu końcowego.

Proponujemy drewniane osłony okienne w systemach: Diplomat, V13, Basic oraz Retro. Mają Państwo do wyboru dwa warianty szerokości listków – 25mm i 50mm.

Żaluzje drewniane lub bambusowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich , którzy są zafascynowani produktami z naturalnych surowców.
Stylowe żaluzje wykonane z drewna lub bambusa doskonale odzwierciedlają ekologiczny trend który już od dawna dominuje w dekoracji wnętrz .

Żaluzje drewniane ze względu na swą różnorodność świetnie wyglądają zarówno we wnętrzach tradycyjnych jak i nowoczesnych.
Dzięki dużej gamie kolorów i gatunków drewna , nasi klienci mogą idealnie dobrać żaluzje w zależności od stylistyki i charakteru wnętrza .

Oferowane przez naszą firmę żaluzje są wykonywane z najwyższej jakości drewna egzotycznego. Sprawia to że ten produkt jest bardzo trwały i solidny a jego atrakcyjność jest widoczna w każdym pomieszczeniu , ponosząc jego walory estetyczne.

Drewno jakie jest stosowane do produkcji żaluzji to BASSWOD lub BAMBUS .
Jest to egzotyczne drewno które poprzez specjalny proces przygotowawczy podczas produkcji , gwarantuje że listki żaluzji nie będą pod wpływem wysokich temperatur pękać lub paczyć się .

W ten sposób powstaje produkt który nosi z z dumą mino najwyższej jakości.Dla dodania efektu i lepszego doboru kolorystycznego , klienci mogą dowolnie wybierać kolorystykę pasmanterii stosowanej do sterowań żaluzji , począwszy od sznurków a skończywszy na drabinkach lub taśmach , co pozwoli kolorystycznie związać wnętrze z żaluzją .Dzięki takim możliwością nożna uzyskać nie zapomniany efekt przytulności i domowego ciepła.

Zobacz także rolety w kasetach oraz plisy .

Żaluzje drewniane 25 mm

Żaluzje drewniane 50 mm

Żaluzje drewniane standart 50 MM-2