ŻALUZJE TKANINOWE 50 mm

Żaluzje tkaninowe 50 mm – Ventex
Żaluzje tkaninowe to nowatorski pomysł na subtelne i delikatne przesłonięcie okien .Jest to jedyna w swoim rodzaju żaluzja pozioma w której listki są wykonane z impregnowanej tkaniny , która to , nie pozwala na osadzenie się kurzu na lamelach , oraz pozwala na czyszczenie żaluzji z wszystkich zabrudzeń za pomocą miękkiej szmatki i letniej wody. Taki sposób konserwacji jest bardzo wygodny  i nie stwarza żadnych problemów z utrzymaniem listków w nienagannej czystości.
Lamele tkaninowe posiadają na brzegach utkane kanały w których znajdują się fiszbiny z włókna szklanego które nadają im odpowiednią sztywność .
Sam pomysł na żaluzję wykonaną z tkaniny , jest pomysłem innowacyjnym , dającym efekt lekkości i subtelności doskonale komponującego się z kolorystyką wnętrza , wręcz idealnie pasującą do nowoczesnego designu często spotykanego w nowo projektowanych mieszkaniach i domach.
Ogromną zaletą żaluzji Ventex jest to ze nawet przy zamkniętych listkach daje bardzo przyjemne rozproszone światło o natężeniu zależnym od koloru i faktury tkaniny z której są wykonane listki żaluzji .Również doskonale kompodatkową opcją jest możliwość wykonania żaluzji w systemie retro , czyli można zastosować mechanizmy opatrte onuje się z zasłonami ze względu na rodzaj materiału z którego jest wykonana i dodatkowo można kolorystycznie dopasować żaluzję do zawieszonych już zasłon.
Dodatkową opcją jest możliwość wykonania żaluzji w systemie Retro , czyli można zastosować mechanizmy oparte na drewnianych belkach z ozdobnym mechanizmem i drewnianym obciążnikiem co nadaje specyficzny i dizajnerski wygląd żaluzji.
Połączenie żaluzji z drewnem stwarza specyficzną atmosferę ciepła i przytulności co w znacznym stopniu podnosi komfort przebywania w pomieszczeniach w których założone są żaluzje tkaninowe Vwntex.

 

SYSTEM STEROWAŃ

  • SZNURKOWY
  • KORBOWY
  • ELEKTRYCZNY